Polska fotografia - zwycięska w prestiżowym międzynarodowym konkursie w Paryżu - A Man Feeding Swans in the Snow - Francja straciła kolejnego żołnierza podczas interwencji w Mali. - Nie żyje reżyser Jérôme Savary. - W Mali poległ francuski żołnierz. To już trzecia ofiara śmiertelna. - Lyon: kardynał Barbarin odprawił pożegnalną mszę w intencji abdykującego papieża Benedykta XVI. -

Kto widział tę kobietę z dzieckiem ? Zaginęła matka i jej 7-letnia córka.

Poniedziałek 13 lutego 2012.
Strona główna > Francja > Społeczeństwo > Kto widział tę kobietę z dzieckiem ? Zaginęła matka i jej 7-letnia (...)
 
(0 - 0 vote)

Abonnement

Francuski dziennik Dauphiné Libéré ujawnił sprawę zaginięcia matki i jej 7-letniej córki. Policja szuka świadków, którzy pomogliby rozwikłać zagadkę zaginięcia Mizué Bachelard i jej córki Hanaé.

26 stycznia poszukiwane wyjechały ze swojego domu w Chexbres ( kanton Vaud) w Szwajcarii, samochodem Nissan Micra koloru niebieskiego, o numerach rejestracyjnych VD 551 987. Prawdopodobnie matka i jej córka miały udać się w kierunku Paryża. Od 27 stycznia nie ma żadnych wiadomości na ich temat. Policja dysponuje informacją od świadka, który twierdzi, że widział je 2 lutego w Annecy (region Rodan-Alpy, wschodnia część Francji). mip201202cpgrdk

Ich zniknięcie zgłosił ojciec 7- letniej Hanaé.

Mizue Bacchelard: ma 35 lat i 160 cm wzrostu, jest drobnej budowy ciała, kobieta ma długie ciemne włosy oraz brązowe oczy. Miała na sobie różowy sweter oraz spodnie (mogą to być spodnie od piżamy w kratkę). Była okryta płaszczem koloru beżowo-brązowego.

Hanaé Noémi Bachelard: dziewczynka w wieku 7 lat, wzrost 120 cm, drobnej budowy ciała, szatynka, włosy do ramion, oczy błękitne. Była ubrana w sweter w biało-czerwone paski. Miała ciemne spodnie i niebieską kurtkę z kapturem.

Poszukiwane są urody euroazjatyckiej.

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat zaginionych proszone są o kontakt do Centralnej Dyrekcji Policji Sądowej pod numerem telefonu 0147449881 (7/7, 24h/24) lub pod adresem e-mail: info-ocrvp@interieur.gouv.fr.

Skomentuj na forum dyskusyjnym

Copyright © 2015 Gazeta MediaPolonia.com
Skomentuj ten artykuł

Partagez cet article en 1 clic :