Polska fotografia - zwycięska w prestiżowym międzynarodowym konkursie w Paryżu - A Man Feeding Swans in the Snow - Francja straciła kolejnego żołnierza podczas interwencji w Mali. - Nie żyje reżyser Jérôme Savary. - W Mali poległ francuski żołnierz. To już trzecia ofiara śmiertelna. - Lyon: kardynał Barbarin odprawił pożegnalną mszę w intencji abdykującego papieża Benedykta XVI. -

Dawid Beckham "zlataneruje" Paris Saint Germain ?

Piątek 1 lutego 2013.
Strona główna > Francja > Sport > Dawid Beckham "zlataneruje" Paris Saint Germain ?
 
(4.88 - 3 votes)

Abonnement

Informacja o transferze Dawida Beckhama została oficjalnie potwierdzona przez Paris Saint Germain. Piłkarz podpisał 5-mięsieczny kontrakt, a zarobione pieniądze, przekaże na cele charytatywne.

Data 31 stycznia 2013r. zapadnie szczególnie w pamięci wszystkich Francuzów, a zwłaszcza miłosników piłki nożnej. Tego dnia, w czwartkowe popołudnie, Paris Saint Germain, na konferencji prasowej, zwolanej na godzine 17.00, oficjalnie potwierdził informacje, na temat tranfseru 37 – letniego Dawida Beckhama do klubu prowadzonego przez Carla Ancelottiego.

Na konferencji, Dawidowi towarzyszyli, prezydent klubu Nasser Al-Khelaifi, oraz dyrektor sportowy Leonardo. Potwierdzono także, transfer bylego piłkarza AS Milano, Manchester United oraz Realu Madryt. Jak donosi francuski dziennik "Le Monde", wysokość zarobków piłkarza nie została podana, natamiast sam zainteresowany, zadeklarował, że wszystkie pieniądze jakie zarobi, przekaże na cele charytatywne, które pomagają małym dzieciom, dla których klub PSG przeznacza także swoje datki.

Według "Le Monde", "Beks" zapytany o współzawodnictwo z niezwykle charysmatycznym Zalatanem Ibraimovicem, odpowiada, ze "jest on jedenym z piklarzy, którzy sprawiaja ze jestem podekscytowany graniem z nimi". Dodaje także że "jest to bardzo wyjatkowy zawodnik".

Przypominam, ze niezwykle utalentowany i z silną osobowością, Zlatan Ibrahimovic, grajacy w PSG od lipca 2012 roku, przeszedł do historii i to nie tylko pilki noznej. Za sprawą francuskiego satyryka programu "Les Guignols", odmiana imienia zawodnika, oficjalnie dołączyła do słownika języka szwedzkiego. "Zlatanera" oznacza "dominować".

P.R.

Copyright © 2015 Gazeta MediaPolonia.com
Skomentuj ten artykuł

Partagez cet article en 1 clic :